Вентилятор високого тиску ВР 160-18 №5 (ВВД) 7,5 кВт 3000 об/хв
Центробіжний (відцентровий, радіальний) вентилятор високого тиску моделі ВР 160-18 (ВВД) №5 (діаметр робочого колеса – 500 мм) загальнопромислового призначення (з вуглецевої сталі) з електродвигуном АИР112M2 потужністю 7,5 кВт на 3000 об/хв. Конструктивне виконання – №1 – робоче колесо на валу електродвигуна.
Вентилятори ВР160-18 (ВВД) №5 відносяться до вентиляторів високого тиску та призначені для переміщення повітря та інших газових сумішей, агресивність яких щодо вуглецевої сталі звичайної якості не вища за агресивність повітря, з температурою до 80˚С, що не містять липких речовин, волокнистих матеріалів, з вмістом пилу та інших твердих домішок не більше, ніж 100 мг/м³, в умовах помірного (П) клімату (2-а категорія розміщення) згідно з ГОСТ 15150. За умови захисту двигуна від впливу атмосферних опадів дозволяється експлуатація в умовах «П» і «Т» 1-ї категорії.
Температура навколишнього середовища від мінус 40˚С до плюс 40˚С (для вентиляторів у тропічному виконанні плюс 45˚С).
- Тиск – 5020 - 4980 Па;
- Продуктивність – 0.64 - 3.27 тис.м³/год.
Конструкція вентилятора ВР160-18 (ВВД) №5
Вентилятор ВР 160-18 складається з наступних основних вузлів:
- Робоче колесо вентилятора – зварне, складається з переднього та заднього дисків, має 12 загнутих вперед лопаток і ступицю;
- Спіральний корпус ("улитка") виконує функції відводу повітря (яке виходить із робочого колеса) у певному напрямку, а також часткового перетворення динамічного тиску потоку в статичний;
- Станина вентилятора зварна, на неї кріпиться корпус і електродвигун. Основа станини має отвори для встановлення на фундамент або віброізолятори;
- Колектор циліндричної форми слугує для підводу повітря, що надходить до робочого колеса;
- Асинхронний трифазний (380В) електродвигун АИР112M2 7,5 кВт на 3000 обертів/хвилину.
- Корпус спіральний поворотний.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Аїр |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 123 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Напруга мережі | 380~400 В |
| Продуктивність | 3270 куб.м/год |
| Споживана потужність | 7.5 кВт |
| Стан | Новий |
| Тип конструкції промислового вентилятора | Радіальний(Відцентровий) |
| Частота обертання | 3000 об/хв |
| Частота струму | 50 Гц |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 721 мм |
| Довжина | 583 мм |
| Ширина | 684 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальний робочий тиск | 5020 |
| Мінімальний робочий тиск | 4980 Па |
- Ціна: 26 200 ₴






