Вентилятор високого тиску ВЦ 6-28 (ВР 129-28 №6,3) 5,5 кВт 1500 об/хв

- В наявності
46 810 ₴
- +380 (50) 047-24-22
Центробіжний (відцентровий, радіальний) вентилятор високого тиску моделі ВЦ 6-28 (аналог ВР 129-28) №6,3 (діаметр робочого колеса – 630 мм) загальнопромислового призначення (з вуглецевої сталі) з електродвигуном АИР112M4 потужністю 5,5 кВт на 1500 об/хв. Конструктивне виконання – №1 – робоче колесо на валу електродвигуна.
Вентилятори ВР129-28 (ВЦ6-28, ВВД) відносяться до вентиляторів високого тиску та призначені для переміщення повітря та інших газових сумішей, агресивність яких щодо вуглецевої сталі звичайної якості не вища за агресивність повітря, з температурою до 80˚С, що не містять липких речовин, волокнистих матеріалів, з вмістом пилу та інших твердих домішок не більше, ніж 100 мг/м³, в умовах помірного (П) клімату (2-а категорія розміщення) згідно з ГОСТ 15150. За умови захисту двигуна від впливу атмосферних опадів дозволяється експлуатація в умовах «П» і «Т» 1-ї категорії.
Температура навколишнього середовища від мінус 40˚С до плюс 40˚С (для вентиляторів у тропічному виконанні плюс 45 ˚С).
- Тиск – 1900 - 800 Па;
- Продуктивність – 0,6 - 6,0 тис.м³/год.
Конструкція вентилятора ВР 129-28 (ВЦ 6-28, ВВД)
Вентилятор ВЦ129-28 складається з наступних основних вузлів:
- Робоче колесо вентилятора – зварне, складається з переднього та заднього дисків, має 16 загнутих назад лопаток і ступицю;
- Спіральний корпус ("улитка") виконує функції відводу повітря (яке виходить із робочого колеса) у певному напрямку, а також часткового перетворення динамічного тиску потоку в статичний;
- Станина вентилятора зварна, на неї кріпиться корпус і електродвигун. Основа станини має отвори для встановлення на фундамент або віброізолятори;
- Колектор циліндричної форми слугує для підводу повітря, що надходить до робочого колеса;
- Асинхронний трифазний (380В) електродвигун АИР112M4 5,5 кВт на 1500 обертів/хвилину.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Аїр |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 153 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальний робочий тиск | 1900 Па |
| Мінімальний робочий тиск | 800 Па |
| Напруга мережі | 380~400 В |
| Продуктивність | 6000 куб.м/год |
| Споживана потужність | 5.5 кВт |
| Стан | Новий |
| Тип конструкції промислового вентилятора | Радіальний(Відцентровий) |
| Частота обертання | 1500 об/хв |
| Частота струму | 50 Гц |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1055 мм |
| Довжина | 846 мм |
| Ширина | 977 мм |
- Ціна: 46 810 ₴





