Вентилятор високого тиску ВЦ 6-28 (ВР 129-28 №4) 2,2 кВт 3000 об/хв

- В наявності
22 790 ₴
- +380 (50) 047-24-22
Центробіжний (відцентровий, радіальний) вентилятор високого тиску моделі ВЦ 6-28 (аналог ВР 129-28) №4 (діаметр робочого колеса – 400 мм) загальнопромислового призначення (з вуглецевої сталі) з електродвигуном АИР80В2 потужністю 2,2 кВт на 3000 об/хв. Конструктивне виконання – №1 – робоче колесо на валу електродвигуна.
Вентилятори ВР129-28 (ВЦ6-28, ВВД) відносяться до вентиляторів високого тиску та призначені для переміщення повітря та інших газових сумішей, агресивність яких щодо вуглецевої сталі звичайної якості не вища за агресивність повітря, з температурою до 80˚С, що не містять липких речовин, волокнистих матеріалів, з вмістом пилу та інших твердих домішок не більше, ніж 100 мг/м³, в умовах помірного (П) клімату (2-а категорія розміщення) згідно з ГОСТ 15150. За умови захисту двигуна від впливу атмосферних опадів дозволяється експлуатація в умовах «П» і «Т» 1-ї категорії.
Температура навколишнього середовища від мінус 40˚С до плюс 40˚С (для вентиляторів у тропічному виконанні плюс 45 ˚С).
- Тиск – 2520 - 2300 Па;
- Продуктивність – 0,3 - 2,0 тис.м³/год.
Конструкція вентилятора ВР 129-28 (ВЦ 6-28, ВВД)
Вентилятор ВЦ129-28 складається з наступних основних вузлів:
- Робоче колесо вентилятора – зварне, складається з переднього та заднього дисків, має 16 загнутих назад лопаток і ступицю;
- Спіральний корпус ("улитка") виконує функції відводу повітря (яке виходить із робочого колеса) у певному напрямку, а також часткового перетворення динамічного тиску потоку в статичний;
- Станина вентилятора зварна, на неї кріпиться корпус і електродвигун. Основа станини має отвори для встановлення на фундамент або віброізолятори;
- Колектор циліндричної форми слугує для підводу повітря, що надходить до робочого колеса;
- Асинхронний трифазний (380В) електродвигун АИР80В2 2,2 кВт на 3000 обертів/хвилину.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Аїр |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 53 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальний робочий тиск | 2520 Па |
| Напруга мережі | 380~400 В |
| Продуктивність | 2000 куб.м/год |
| Споживана потужність | 2.2 кВт |
| Стан | Новий |
| Тип конструкції промислового вентилятора | Радіальний(Відцентровий) |
| Частота обертання | 3000 об/хв |
| Частота струму | 50 Гц |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 675 мм |
| Довжина | 635 мм |
| Ширина | 569 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Мінімальний робочий тиск | 2300 Па |
- Ціна: 22 790 ₴





