Вентилятор радіальний ВР 287-46 №5 (ВЦ 14-46 №5) 4 кВт 1000 об/хв

- В наявності
28 550 ₴
- +380 (50) 047-24-22
Центробіжний (відцентровий, радіальний) вентилятор середнього тиску моделі ВР 287-46 (ВЦ 14-46) №5 (діаметр робочого колеса – 500 мм) загальнопромислового призначення (з вуглецевої сталі) з двигуном АИР112MB6 потужністю 4 кВт на 1000 об/хв. Конструктивне виконання – №1 – робоче колесо на валу електродвигуна.
Вентилятори ВР 287-46 (ВЦ 14-46) відносяться до вентиляторів середнього тиску та призначені для переміщення повітря та інших газових сумішей, агресивність яких щодо вуглецевої сталі звичайної якості не вища за агресивність повітря, з температурою до 80˚С, що не містять липких речовин, волокнистих матеріалів, з вмістом пилу та інших твердих домішок не більше, ніж 100 мг/м³, в умовах помірного (П) клімату (2-а категорія розміщення) згідно з ГОСТ 15150. За умови захисту двигуна від впливу атмосферних опадів дозволяється експлуатація в умовах «П» і «Т» 1-ї категорії.
Температура навколишнього середовища від мінус 40˚С до плюс 40˚С (для вентиляторів у тропічному виконанні плюс 45 ˚С).
- Тиск – 980-750 Па;
- Продуктивність – 3,75-9,4 тис.м³/год;
- Габаритні розміри вентилятора (мм) - 914 Х 770 Х 988.
Конструкція вентилятора ВР 287-46 (ВЦ 14-46)
Вентилятор ВР 287-46 складається з наступних основних вузлів:
- Робоче колесо вентилятора – зварне, складається з переднього та заднього дисків, має 32 загнутих назад лопаток і ступицю;
- Спіральний корпус ("улитка") виконує функції відводу повітря (яке виходить із робочого колеса) у певному напрямку, а також часткового перетворення динамічного тиску потоку в статичний;
- Станина вентилятора зварна, на неї кріпиться корпус і електродвигун. Основа станини має отвори для встановлення на фундамент або віброізолятори;
- Колектор конічної форми слугує для підводу повітря, що надходить до робочого колеса;
- Асинхронний трифазний (380 В) електродвигун АИР112MB6 4 кВт на 1000 обертів/хвилину.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Аїр |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 144 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальний робочий тиск | 980 Па |
| Мінімальний робочий тиск | 750 Па |
| Продуктивність | 9400 куб.м/год |
| Споживана потужність | 4 кВт |
| Стан | Новий |
| Тип конструкції промислового вентилятора | Радіальний(Відцентровий) |
| Частота обертання | 1000 об/хв |
| Частота струму | 50 Гц |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 988 мм |
| Довжина | 770 мм |
| Ширина | 914 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Напруга мережі | 380~500 В |
- Ціна: 28 550 ₴





