Вентилятор радіальний ВР 287-46 №2,5 (ВЦ 14-46 №2,5) 0,75 кВт 1500 об/хв

- В наявності
10 130 ₴
- +380 (50) 047-24-22
Центробіжний (відцентровий, радіальний) вентилятор середнього тиску моделі ВР 287-46 (ВЦ 14-46) №2,5 (діаметр робочого колеса – 250 мм) загальнопромислового призначення (з вуглецевої сталі) з двигуном АИР71B4 потужністю 0,75 кВт на 1500 об/хв. Конструктивне виконання – №1 – робоче колесо на валу електродвигуна.
Вентилятори ВР 287-46 (ВЦ 14-46) відносяться до вентиляторів середнього тиску та призначені для переміщення повітря та інших газових сумішей, агресивність яких щодо вуглецевої сталі звичайної якості не вища за агресивність повітря, з температурою до 80˚С, що не містять липких речовин, волокнистих матеріалів, з вмістом пилу та інших твердих домішок не більше, ніж 100 мг/м³, в умовах помірного (П) клімату (2-а категорія розміщення) згідно з ГОСТ 15150. За умови захисту двигуна від впливу атмосферних опадів дозволяється експлуатація в умовах «П» і «Т» 1-ї категорії.
Температура навколишнього середовища від мінус 40˚С до плюс 40˚С (для вентиляторів у тропічному виконанні плюс 45 ˚С).
- Тиск – 440-390 Па;
- Продуктивність – 0,9-2,3 тис.м³/год;
- Габаритні розміри вентилятора (мм) - 473 Х 414 Х 478.
Конструкція вентилятора ВР 287-46 (ВЦ 14-46)
Вентилятор ВР 287-46 складається з наступних основних вузлів:
- Робоче колесо вентилятора – зварне, складається з переднього та заднього дисків, має 32 загнутих назад лопаток і ступицю;
- Спіральний корпус ("улитка") виконує функції відводу повітря (яке виходить із робочого колеса) у певному напрямку, а також часткового перетворення динамічного тиску потоку в статичний;
- Станина вентилятора зварна, на неї кріпиться корпус і електродвигун. Основа станини має отвори для встановлення на фундамент або віброізолятори;
- Колектор конічної форми слугує для підводу повітря, що надходить до робочого колеса;
- Асинхронний трифазний (380 В) електродвигун АИР71B4 0,75 кВт на 1500 обертів/хвилину.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Аїр |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 32 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальний робочий тиск | 440 Па |
| Мінімальний робочий тиск | 390 Па |
| Напруга мережі | 380~400 В |
| Продуктивність | 2300 куб.м/год |
| Споживана потужність | 0.75 кВт |
| Стан | Новий |
| Тип конструкції промислового вентилятора | Радіальний(Відцентровий) |
| Частота обертання | 1500 об/хв |
| Частота струму | 50 Гц |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 478 мм |
| Довжина | 414 мм |
| Ширина | 473 мм |
- Ціна: 10 130 ₴





